Twitter Vine’ı Duyurdu

Dün Twitter CEO’su Dick Costolo‘nun Tweeti ile ortaya çıkan Twitter’ın yeni uygulaması Vine bugün Twitter’ın resmi blogunda yayınlandı. duyuruldu. Twitter tarafından satın alınan Vine ekibi ile Twitter ekibinin birlikte hazırladığı uygulama ile artık Tweetlere 6 snlik döngü şeklinde(loop) videolar eklemek mümkün olacak.

 

Twitter hesabınız ile hızlıca kayıt olabileceğiniz Vine‘a isterseniz sadece mail adresiniz ile de üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra ilk gönderinizi hazırlarken size yardımcı olan uygulama ile çok basit olarak ilk kısa videonuzu hazırlayıp Facebook ve Twitter üzerinde paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın paylaşma seçenekleri ilerleyen günlerde artacak.

Instagram ile bağlarını kopardıktan sonra önce fotoğraf filtrelerini uygulamasına ekleyen Twitter şimdi de Vine ile özelllik yelpazesini daha da genişletiyor.Şimdilik sadece iOS uygulaması bulunan Vine‘ın Android uygulamasının ne zaman gelceği ise merak konusu. iPhone 3GS ve üstü cihazları destekleyen uygulamayı denemek isterseniz buradan cihazınıza indirebilirsiniz.

shiftdelete.net

Yazar: İbrahim AKCAVLI

administrator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir